85-річний ювілей святкує Іван Федорович Прокопенко

Шановний Іване Федоровичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розвитку Alma Mater та розквіту рідної землі!

Миру і злагоди Вам! Многая літа!

З величезною шаною та повагою, Ваша #SkovorodaFamily!

10 червня 85-річний ювілей святкує доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, Почесний громадянин міста Харкова, багаторічний керівник Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Іван Федорович Прокопенко.

Протягом дня на офіційній сторінці університету у фейсбук будуть публікуватися яскраві відео-привітання від сковородинівців.