30 річниця Незалежності України

З Днем Незалежності, дорогі сковородинівці!

У ці серпневі дні календар історії відраховує 30-ту річницю незалежності України. Тридцять років боротьби за волю, правду, честь та гідність свого роду!

Сьогодні свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили історію, націю і боролися за державність, за право бути українцем і цим пишатися!

У світле свято української державності делегація Сковородинівського університету на чолі з ректором Юрієм Бойчуком долучилася до святкування Дня Незалежності України та взяла участь в урочистому покладанні квітів до монументу Незалежності на майдані Конституції.

Вітаємо всіх зі святом! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Вітання ректора Юрія Бойчука з нагоди 30 річниці Незалежності України