3-денний тренінг задля покращення та глибшого розуміння функціонування студентського самоврядування

У межах молодіжного проєкту "PRO самоврядування" Спілка студентів та молоді університету долучилась до 3-денного тренінгу задля покращення та глибшого розуміння функціонування студентського самоврядування.

Цікаві інтерактиви та лекції від спікерів НАЗЯВО - Михайла Винницького та президента УАСу - Андрія Калініна допомогли здобувачам вищої освіти перейняти усі тонкощі, можливості та переваги навчання та самоврядування у ЗВО.

Працюємо на покращення рівня якості освіти в університеті, імплементуємо та розповсюджуємо засвоєну інформацію серед усіх суб'єктів освітнього простору.