110-річчя з дня заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка

12 квітня ректор університету взяв участь в урочистостях, присвячених 110-річчю з дня заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Від імені колективу нашого університету побажав короленкввцям  натхненної мирної праці, нових інноваційних проєктів, потужних наукових шкіл, активного студентства, невичерпного освітянського оптимізму та ще багато років на звитяжній полтавській землі  гідно плекати нові генерації українських учителів.

В урочистостях взяли участь багато гостей, серед яких академіки НАН України Володимир Семиноженко і Борис Гриньов, академіки НАПН України Олег Топузов і Петро Саух, народний депутат Верховної Ради України Костянтин Касай, ректори полтавських вишів, керівники міста й області, освітяни Полтавщини.

Ректорка університету Марина Гриньова нагородила стейкхолдерів медаллю "За вагомий внесок у розвиток університету".

На сцені Великої актової зали пролунали вітання від творчих колективів університету і міста. Від нашого університету музичне вітання подарував аспірант Олександр Канунніков.

Під час урочистостей було проведено церемонію погашення поштової марки, присвяченої дню народження університету. Відбулося офіційне відкриття тренінгового центру кафедри соціальної роботи, реабілітації та повоєнної адаптації. У бібліотеці університету  презентоване видання "Постать на тлі епохи", присвячене ректорам, які у різні роки очолювали університет.

Увечері співробітники і гості університету отримали чудове задоволення від концерту Українського народного хору "Калина".