Новини редакційно-видавничого відділу

20.03.2024 року відбулося чергове засідання редакційно-видавничої ради. На засіданні були присутні: Бережна С. В. – голова ради, доктор філософських наук, професор, проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності, Боярська-Хоменко А. В. – заступник голови, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри освітології та інноваційної педагогіки, в.о. вченого секретаря, Сервінська О. С. – секретар ради, редактор вищої категорії редакційно-видавничого відділу; члени ради: Коробкіна О. О. – директор наукової бібліотеки, Топчій Д. С. – інспектор відділу наукової, інноваційної і міжнародної діяльності (онлайн), Шаповалова О. В. – начальник редакційно-видавничого відділу, Ярмак Т. Л. – начальник відділу з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності. Під час засідання було розглянуто й рекомендовано до друку та опублікування шість методичних рекомендацій та один збірник матеріалів  науково-практичної  інтернет-конференції.

19 жовтня 2022 року відбулося чергове засідання редакційно-видавничої ради ХНПУ імені Г.С. Сковороди (у форматі онлайн).

Присутні: голова ради – БЕРЕЖНА Світлана (доктор філософських наук, професор, проректорка з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності); заступник голови ради – БОЯРСЬКА-ХОМЕНКО Анна (доктор педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, в.о. вченого секретаря); секретар ради – ТОПЧІЙ Данііл, (провідний інспектор відділу наукової та інноваційної діяльності); члени ради: АНДРІЄВСЬКА Віра (доктор педагогічних наук, доцент, професорка кафедри  інформатики); КОРОБКІНА Олена (директорка наукової бібліотеки); ШАПОВАЛОВА Олена (начальниця редакційно-видавничого відділу). На засідання ради була запрошена начальниця відділу наукової та інноваційної діяльності ЯРМАК Тетяна. Обговорювалися питання щодо звіту з наукової роботи, зміни у відповідних таблицях із показників публікаційної активності НПП Університету. Також були розглянуті та затверджені до друку (оприлюднення електронних видань) навчально-методичні та наукові роботи, які були надані до редакційно-видавничої ради з відповідною супровідною документацією.

Матеріали І Всеукраїнських Прокопенківських читань «Освіта збереже Україну!»

Шановні колеги!

Раді повідомити, що опубліковані й розміщені у репозитарії Матеріали І Всеукраїнських Прокопенківських читань «Освіта збереже Україну!»,  які відбулися 10 червня 2022 року (головний редактор - доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор ХНПУ імені Г.С. Сковороди Юрій БОЙЧУК).

Покликання на репозитарій

Стажування (підвищення кваліфікації) співробітників редакційно-видавничого відділу

З 22 березня до 26 квітня 2021 року проходить стажування (підвищення кваліфікації) співробітників редакційно-видавничого відділу. 7 квітня відбулося заняття з презентацією на тему: "Український правопис: з минулого в сьогодення". Лекторка - докт. філол. наук, проф., завідувачка кафедри українознавства і лінгводидактики Маленко Олена Олегівна.

61002, м. Харків, вул. Алчевських (Артема), 29, к. 118

тел.(057) 700-35-06