Науково-дослідна лабораторія біотехнології

Лабораторія біотехнології створена у 2019 році з метою пошуку нових програм розведення комах; дослідження теоретичних основ розведення та підтримання культур комах; вивчення можливостей та розробка технології використання культур комах в програмах утилізації відходів антропогенного походження; дослідження та розробка технологій боротьби з паразитичними шкідниками в агросекторі України; розробка комплексних технологій боротьби з адвентивними видами рослин-алергенів – амброзією полинолистою; вивчення методів боротьби з грибними захворюваннями комах-агентів біотехнологій; оптимізація методів культивування in vitro грибів, водоростей та протистів.

Результати науково-дослідної роботи лабораторії біотехнології використані в підготовці методичних матеріалів для викладання теоретичного курсу біотехнології та проведенні літньої навчальної практики для студентів I–III курсу природничого факультету; в забезпеченні методичної допомоги здобувачам освіти в написанні курсових та магістерських робіт біологічного спрямування. Лабораторія є методичним центром для шкільних вчителів біології, для завідувачів шкільними музеями та кабінетами біології м. Харкова і області.

61168, м. Харків,  вул. Валентинiвська (Блюхера),  2, кор. Б, к. 223, 

тел.(0572)67-69-92

e-mail:   kaf-zoology@hnpu.edu.ua 

Керівник

Тетяна Юріївна Маркіна 

доктор біологічних наук, професор

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.