Наукова діяльність кафедри спортивно-педагогічних дисциплін і фітнесу

Кафедральна тема: Методологія та методика викладання спеціальних дисциплін у вищому педагогічному закладі та загальноосвітній школі».
Керівник теми - кандидат біологічних наук, доцент Санжарова Н.М.
Реєстраційний номер: 0114U003932 від 06.11.14р.

Основні напрямки наукових досліджень:

• підвищення ефективності професійно-педагогічної підготовки майбутніх учителів фізичної культури
  • методика та методологія викладання спортивно-педагогічних дисциплін;
  • удосконалення спортивної підготовки у видах спорту, що є на кафедрі з урахуванням новітніх наукових досягнень в галузі фізичної культури,
  • дослідження різних аспектів спортивної підготовки здобувачів вищої освіти, які займаються різними видами гімнастики,
  • значення використання рухливих ігор у процесі підготовки юних спортсменів,
  • розвиток та вдосконалення фізичних здібностей людей різних вікових груп за допомогою фітнес програм.

Кафедра проводить наукові дослідження за темою:

Сучасні підходи у методології та методиках викладання спеціальних дисциплін професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури та тренерів з обраного виду спорту.

Modern approaches in the methodology and methods of teaching special disciplines of professional training of future teachers of physical culture and coaches in the chosen sport.

Державний реєстраційний номер: 0122U200798

Відкрита
Дата реєстрації: 14-09-2022

Мета роботи:

Дослідження інноваційних технологій в методології та методиках викладання спеціальних дисциплін професійної підготовки, впровадження результатів дослідження в навчально-виховний процес для підвищення якості професійно-педагогічної підготовки майбутніх учителів фізичної культури  та тренерів з обраного виду спорту.

Research of innovative technologies in the methodology and methods of teaching special disciplines of professional training, implementation of research results in the educational process to improve the quality of professional and pedagogical training of future teachers of physical education and coaches in the chosen sport.

Керівник роботи – к.н.ф.в.с., доц. Голенкова Ю.В.

Відповідальний за подання документів – к.п.н., доц. Кравчук Т.М.

61168, м. Харків,вул. Валентинівська, 2, кор. Г, кабінет 107
тел.(057) 778-67-46

Завідувачка кафедри

Голенкова Юлія Валеріївна