Факультет мистецтв

Факультет мистецтв ХНПУ імені Г. С. Сковороди – є епіцентром творчості, інновацій та професійної підготовки в галузі мистецтва. Наша місія полягає в підготовці нового покоління митців, які стануть лідерами у своїх галузях, здатними зробити гідний внесок у розвиток культурної спадщини України. Факультет мистецтв продовжує традиції музично-педагогічного та художньо-графічного факультетів, які були засновані в університеті на зламі 80-х і 90-х років ХХ століття.

Декан факультету мистецтв,
Фомін Володимир Вікторович,
доктор педагогічних наук, професор
Заступник декана з навчальної роботи  
Корчагіна Ганна Сергіївна,
кандидат педагогічних наук, доцент
Координатор з виховної роботи
Жуков Василь Павлович,
доктор філософії, доцент
 
Координатор
з наукової роботи
Ткаченко Марина Олександрівна,
кандидат
психологічних наук, доцент

 

Структура факультету. Підготовку висококваліфікованих фахівців на факультеті мистецтв здійснюють чотири кафедри:

Мета діяльності нашого факультету – це не просто підготовка кваліфікованих фахівців, але й виховання особистостей, які здатні донести красу та гармонію мистецтва до сердець людей. Ми прагнемо до того, щоб кожен наш випускник став не тільки професіоналом у своїй галузі, але й натхненником для інших, який володіє як технічними навичками,  так і глибоким розумінням сутності мистецтва.

Кар’єрні можливості. Випускники факультету мистецтв ХНПУ імені Г. С. Сковороди відкривають для себе великий світ кар’єрних можливостей. Наша мета – навчити та підготувати студентів до реального життя, де вони зможуть реалізувати свої таланти та знання на практиці:

  1. Освітня галузь: Наші випускники працюють у всьому спектрі освітніх установ – від загальноосвітніх шкіл, де вони діляться своєю пристрастю до мистецтва з молодшим поколінням, до вищих навчальних закладів, де вони формують наступне покоління професіоналів.
  2. Керівні посади: Завдяки глибоким знанням у галузі мистецтва та педагогіки, багато наших випускників роблять успішну кар’єру, досягаючи високих керівних посад. Вони стають директорами шкіл, деканами факультетів, а також лідерами в інших галузях, де потрібна експертиза в мистецтві.
  3. Наукова діяльність: Ми заохочуємо студентів до участі в наукових дослідженнях, організовуємо конференції, майстер-класи та семінари. В університеті діють наукові гуртки, де студенти мають можливість реалізувати свої наукові ідеї. Для тих, хто прагне  до академічних вершин, є можливість продовжити наукову діяльність в аспірантурі університету. Тут ви зможете зануритися в глибокі дослідження та розробки, які впливають на розвиток мистецтва в Україні та за її межами.
  4. Творча діяльність: Випускники факультету мистецтв мають можливість реалізувати себе як незалежні артисти, художники, дизайнери, музиканти чи хореографи. Вони можуть брати участь у виставках, концертах, фестивалях, створювати власні творчі проєкти, а також співпрацювати з відомими творчими колективами та організаціями.

Факультет мистецтв ХНПУ імені Г. С. Сковороди – це не тільки місце набуття професійних знань, але й епіцентр творчості та самовираження.

  1. Творчі заходи: На базі факультету регулярно проводяться різноманітні конкурси, фестивалі та інші культурні події. Студенти, які беруть участь у цих заходах, отримують не тільки виконавський досвід, але й навички організації та проведення масових заходів.
  2. Творчі колективи: Університет пишається своїми творчими колективами. Зараз на базі університету діє більше 70 різних творчих об'єднань, які активно беруть участь у міських, всеукраїнських та міжнародних творчих заходах. Це надає студентам чудову можливість реалізувати свій творчий потенціал, спілкуватися з однодумцями та отримувати визнання на різних рівнях.
  3. Творчий розвиток: Кожен студент має можливість взяти участь у численних концертах, виставках та інших культурних подіях, які регулярно відбуваються на базі факультету та університету. Це допомагає не тільки розкрити свої таланти, але й стати частиною великої творчої спільноти.

Ми пишаємося кожним нашим випускником і віримо, що кожен із них зможе зробити значний внесок у розвиток культури та освіти України.

Запрошення до майбутніх студентів: Якщо ви прагнете стати частиною великої творчої спільноти, розвивати свої таланти та отримувати найкращу освіту в галузі мистецтва – ласкаво просимо на факультет мистецтв Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди!

61166, м. Харків, пров. Фанінський,
3-в, (станція метро «Наукова»)
 

Декан:
Фомін Володимир Вікторович,
доктор педагогічних наук, професор
тел. +38 (066) 200 81 91
 

Заступник декана з навчальної роботи:

Корчагіна Ганна Сергіївна,

кандидат педагогічних наук, доцент

тел. +38 (050) 205 24 69

Координатор з виховної роботи:

Жуков Василь Павлович,

доктор філософії, доцент

тел. +38 (050) 59 17 100

Координатор з наукової роботи:

Ткаченко Марина Олександрівна

кандидат педагогічних наук, доцент

тел. +38 (099) 299 67 28

Секретар

Рись Олена Дмитрівна

тел. +38(066)079-75-71

Головна

Абітурієнту

Освітня діяльність

Наукова діяльність

Виховна робота

Новини

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.