Спеціалізована вчена рада ДФ 015.14.23 – захист дисертації Любчича Руслана Ілгаровича (29.03.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 30 січня 2023 року, згідно наказу № 15-од від 31 січня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Любчича Руслана Ілгаровича, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Любчич Руслан Ілгарович

Формування фізичної готовності майбутніх офіцерів Національної гвардії України до службово-бойової діяльності в процесі професійної підготовки

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Рибалко Людмила Сергіївна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Коробейнік Віталій Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізичного виховання і спорту, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Дисертація з кепом

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаДіденко Олександр Васильович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Відгук з кепом

Відгук офіційного опонентаФедоренко Олена Іванівна – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки та психології, Харківський національний університет внутрішніх справ.

Рецензія: Ушмарова Вікторія Володимирівна – докторка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри початкової і професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 29.03.2023 р.

Захист відбувся о 12:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 886 7382 3587

Код доступу: 777565

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою