Спеціалізована вчена рада ДФ 015.12.22 – захист дисертації Дай Чжен (11.01.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Дай Чжен, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Дай Чжен

Професійна підготовка майбутніх дизайнерів анімації у закладах вищої освіти КНР

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Матвєєва Ольга Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, професорка кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти

Рибалко Людмила Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаТименко Володимир Петрович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мультимедійного дизайну, Київський національний університет технологій та дизайну.

Відгук офіційного опонентаНаливайко Олексій Олексійович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Рецензія: Рибалко Людмили Сергіївни – доктор педагогічних наук, професор, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рецензія: Гриньова Валентина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професорка кафедри початкової і професійної, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 11 січня 2023 р.

Захист відбудеться о 13:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 306043