Спеціалізована вчена рада ДФ 011.15.23 – захист дисертації Чжоу Мінь (29.03.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 30 січня 2023 року, згідно наказу № 15-од від 31 січня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Чжоу Мінь, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Чжоу Мінь

Виховання естетичного смаку в майбутніх музично-педагогічних працівників у закладах вищої освіти Китаю засобами вокальної майстерності

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Фомін Володимир Вікторович – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри музичного мистецтва, декан факультету мистецтв, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Потапчук Тетяна Володимирівна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Рецензенти:

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента:  Ульянова Вікторія Станіславівна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя, Харківська гуманітарно-педагогічна академія.
Відгук офіційного опонента:   Потапчук Тетяна Володимирівна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рецензія: Соколова Алла Вікторівна  – докторка педагогічних наук, доцентка, в.о. завідувачки кафедри музичного мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензія: Лупаренко Світлана Євгенівна – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 29.03.2023 р.

Захист відбувся о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 828 3765 9813

Код доступу: 261299