Серпнева конференція трудового колективу ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Новий навчальний рік у Сковородинівському університеті традиційно розпочато із проведення конференції трудового колективу. Щорічний захід відбувся 30 серпня у змішаному форматі і зібрав понад 300 учасників.

Зустріч була присвячена плануванню на 2023/2024 навчальний рік освітньої, наукової, міжнародної, виховної, адміністративно - господарської діяльності університету та виконанню колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом університету.

На конференції також обговорювались актуальні питання вступної кампанії-2023, готовність кафедр до освітнього процесу та інноваційних змін у навчальних планах, та інші важливі питання життєзабезпечення ЗВО у період воєнного стану.

Відкриваючи засідання, ректор Юрій Бойчук зауважив, що цей навчальний рік розпочнеться в онлайн форматі і буде дуже непростим: «Новий семестр ми розпочинаємо у складних умовах воєнного стану. Але ми маємо всі можливості для того, щоб забезпечити на високому рівні освітній процес. Попри те, що Харків знаходиться поряд з епіцентром бойових дій, Сковородинівський університет продовжує успішно виконувати свою головну освітню місію»,- зауважив очільник вишу.

Юрій Дмитрович, окресливши всі проблеми та питання, які постають перед університетом вцілому, наголошував на важливості досягнення високої якості всіх процесів в академічному середовищі.

Ректор відзначив, що спільнота ХНПУ імені Г.С. Сковороди з неабиякою відповідальністю долає усі виклики, що випали на долю українців за останній період. Добре налагоджене дистанційне навчання дозволило нам не лише продовжувати освітній процес, а й значно розширило горизонти міжнародної академічної співпраці.

Юрій Дмитрович у своєму виступі подякував студентам, усім викладачам та працівникам університету за їх активну роботу у непрості часи війни та закликав усіх робити все можливе для наближення Перемоги.

Про планування освітнього процесу на наступний навчальний рік розповів проректор з навчально-наукової роботи Володимир Борисов. У своїй доповіді він детально ознайомив присутніх з результатами вступної кампанії 2023 року та з оновленим графіком освітнього процесу.

Окрему увагу Володимир Андрійович звернув на необхідність розширення векторів діяльності Сковорода-хабу як регіонального центру надання освітніх послуг.

Про планування наукової та міжнародної діяльності на 2023/2024 навчальний рік розповіла проректорка з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Світлана Бережна. У своїй презентації проректорка окреслила головні завдання, які постають перед сковородинівцями упродовж нового навчального року.

Про організацію виховної роботи в університеті у новому навчальному році розповіла проректорка з навчально-виховної роботи Наталія Борисенко.

Проректорка звернула увагу присутніх на тому, що виховна робота в Сковородинівському університеті спрямована на розвиток творчих педагогічних здібностей молодих фахівців, їх громадянське самоусвідомлення, поєднання глибоких професійних знань, умінь і практичних навичок з національною свідомістю, високою духовною і моральною культурою.

Наталія Олексіївна ознайомила учасників конференції з графіком заходів, що заплановані до проведення у 2023/2024 навчальному році, у межах національно-патріотичного та громадянського виховання в університеті загалом та на окремих факультетах.

Проректорка з адміністративно-господарської роботи Тетяна Чернік розповіла про проведення ремонтних робіт у навчальних корпусах та гуртожитках університету, про підготовку до зимового сезону та плани на майбутнє. Особливу увагу у своєму виступі Тетяна Валентинівна звернула на створення умов безпеки для здобувачів вищої освіти та співробітників в корпусах університету.

Про виконання умов колективного договору адміністрацією ХНПУ імені Г.С. Сковороди і трудовим колективом вишу розповіла голова Первинної профспілкової організації університету Світлана Білецька.

У своєму виступі Світлана Анатоліївна звернула увагу на певні особливості та обмеження в організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Доповідачка детально проінформувала як профспілкова організація турбується про членів нашого колективу, окреслила проблемні моменти, шляхи їх вирішення та озвучила плани на майбутнє.

Зустріч була досить продуктивною та дала можливість впевнитися у правильності обраних векторів діяльності ХНПУ імені Г.С. Сковороди, а висока оцінка роботи сковородинівців та висловлена вдячність за їх патріотизм і активну роботу стала потужним мотиваційним фактором для реалізації планів на майбутнє.

Багаторічне гасло сковородинівців «Освіта збереже Україну!» в умовах повномасштабної війни стало девізом нашого опору та єднання, віри у справедливість і незламність українського народу.

Навчаючись та навчаючи, ми забезпечуємо надійний тил для наших захисників, які роблять усе можливе для того, аби наш новий навчальний рік розпочався під мирним небом незалежної країни. Разом ми обов’язково переможемо!

Все буде Україна!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.