Грантова та проєктна діяльність

Оголошення Стажування Гранти та проєкти

Для молодих вчених Для досвідчених вчених Гранти мобільності

Долучайтеся до грантових можливостей нашого університету за цім посиланням

Порядок реалізації права на академічну мобільність

Перелік актуальних грантових можливостей

Події та оголошення:

EVHN-International. Програма навчання на літній семестр 2023 року

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА для іноземних студентів


В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах воєнного стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. У зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об'єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   

Запрошуємо студентів ХНПУ імені Г.С. Сковороди взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 4 номінації: 

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)
25 000 грн. - https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@safetradebinaryoptions.com)
22 000 грн. - https://booyya.com/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)
30 000 грн. - https://kes.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: kesklinika@ukr.net)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!


Шановні колеги! 

Пропонуємо Вашій увазі потенційні гранти та стипендії в Європі для студентів та освітян:


Увага!

У квітні 2021 року було створено google форму для заповнення заявки  на участь у  проєктах ХНПУ імені Г.С. Сковороди. За квітень місяць більше 30 осіб виявили бажання займатися проєктною та грантовою діяльністю, з ними було встановлено зворотний зв’язок!

Форма заявки доступна за посиланням:  https://forms.gle/PKbQEMXJbZeDcvdr7

Приєднуйтеся до грантової та проєктної діяльності нашого університету!


Вебінар «Можливості Erasmus та інших програм для ХНПУ ім. Г. С. Сковороди»

12 травня 2021 року Радою молодих учених спільно з Центром інноваційної і проєктної діяльності Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди у рамках Тижня науки проведено вебінар «Можливості Erasmus та інших програм для ХНПУ ім. Г. С. Сковороди».

Родзинкою заходу стала ґрунтовна та практично зорієнтована доповідь кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії Сєрякова Сергія Олеговича на тему «Програма Erasmus та її можливості з перспективи ХНПУ ім. Г. С. Сковороди».

Редактор Центру інноваційної і проєктної діяльності Семененко Анастасія Олександрівна узагальнила та проаналізувала актуальну інформацію на тему «Травневі пропозиції програм, конкурсів та грантів».

Вебінар сприяв формуванню як у здобувачів освіти, так і у викладачів університету практичного досвіду покрокового оформлення грантових заявок, моніторингу перспектив наукової діяльності, розуміння важливості наукового складника освіти XXI сторіччя і персонального внеску в розбудову іміджу ХНПУ ім. Г. С. Сковороди.   Запрошуємо Вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Можливості Erasmus та інших програм для ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Час: 12 травня 2021 4:00 PM Київ

Підключитися до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/83017460094?pwd=azcrUlhEaU9qMVN2MUI2bkhpbDJiZz09

Ідентифікатор конференції: 830 1746 0094

Код доступу: 139253Треніг на тему: «Лайфхаки успішної проєктної заявки» від професіоналів у сфері грантингу та проєктингу

19 березня 2021 року молоді вчені та науково-педагогічний колектив ХНПУ імені Г.С. Сковороди мали змогу прослухати надзвичайно корисний, актуальний і цікавий треніг на тему: «Лайфхаки успішної проєктної заявки» від професіоналів у сфері грантингу та проєктингу.

Длугопольський Олександр Володимирович – доктор економічних наук, професор, представник комітету з питань стандартів економіки вищої освіти від Національного агенства із забезпечення якості освіти, розповів про можливі проєкти та гранти для нашого університету, поглиблено висвітлив тонкощі оформлення заявки та подання необхідної документації для успішного проходження на українські та міжнародні програми!

Презентація виступу

Олексів Ігор Богданович – доктор економічних наук, професор Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» розповів про міжнародні можливості європеських грантових програм Erasmus+ та Jean Monet.

Презентація виступу

Фото із виступу та презентація Длугопольського Олександра Володимировича та Олексіва Ігора Богдановича.

Засідання Виконавчої ради від 15 березня 2021 р.

15.03.2021 р. відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням ректора університету Юрія Бойчука. Зустріч пройшла в онлайн форматі за участі проректорів, деканів факультетів та керівників структурних підрозділів.

Про грантові можливості для студентів та науково-педагогічних працівників університету доповідала рекдакторка Центру інноваційної та проєктної діяльності – Семененко А.О. на тему:Грантові можливості для ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Було розглянуто грантові можливості за наступними напрямками:

  • Еrasmus + 
  • Жан Моне 
  • Tempus
  • Fulbright Ukraine 
  • USAID Ukraine

Засідання ради молодих учених

1.03.2021 р. відбулося чергове засідання ради молодих учених Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Першим складником засідання було обговорення проєктної діяльності молодих учених за участі редакторки Центру інноваційної діяльності та трансферу технологій – Анастасії Семененко. Сторітелінг від аспіранта третього року навчання спеціальності: “032 – Історія та археологія,”– Валентина Єрьоміна сприяв розвіянню стереотипів проєктної роботи.

Другим складником зустрічі були грунтовні та яскраві доповіді студентів про наукову роботу фізико-математичного факультету, факультетів іноземної філології та початкового навчання.


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.