Перше засідання комісії із сертифікації ЕНК

23 червня 2023 року відбулось перше засідання комісії  із сертифікації електронних навчальних курсів ХНПУ імені Г.С.Сковороди під головуванням проректора з навчально-наукової роботи Володимира Борисова. У засіданні брали участь Анна Боярська-Хоменко, вчений секретар; Ганна Дідоренко, директор центру інформатизації освіти; Ірина Радченя, директор центру забезпечення якості освіти; Світлана Доценко, завідувач кафедри технологій дистанційного навчання та цифрової дидактики в дошкільній освіті; Ігор Гавриш, завідувач навчально-методичної лабораторії комп’ютерних технологій в освіті та комп’ютерного адміністрування; Хан Алієв, завідувач навчальної лабораторії кафедри технологій дистанційного навчання та цифрової дидактики в дошкільній освіті.

На засіданні розглянули питання щодо сертифікації двох електронних навчальних курсів “Засоби цифрової підготовки в біології” (розробленого для здобувачів вищої освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди, які здобувають освітній ступінь бакалавра  зі спеціальності  091 Біологія, галузі знань 09 Біологія,  автором якого є Москаленко Володимир Валентинович, доцент кафедри технологій дистанційного навчання та цифрової дидактики в дошкільній освіті) та  “Теорія і методика виховання. Інтегрована дисципліна. Модуль 2” (розробленого для здобувачів вищої освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди, які здобувають освітній ступінь бакалавра  зі спеціальності 013 Початкова освіта, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, авторами якого є Довженко Тетяна Олексіївна, декан факультету початкового навчання, Ушмарова  Вікторія Вікторівна, доцент кафедри початкової і професійної освіти, Іванченко Тетяна Миколаївна, викладач кафедри початкової і професійної освіти). Ганна Дідоренко, директор центру інформатизації освіти,  доповіла про результати оцінювання курсів здобувачами, результати методичної і технічної експертиз та запропонувала надати курсам сертифікати. Світлана Доценко, завідувач кафедри технологій дистанційного навчання та цифрової дидактики в дошкільній освіті, звернула увагу на особливості проведення методичної експертизи на прикладі ЕНК “Засоби цифрової підготовки в біології”. 

Після обговорення та розгляду результатів експертиз комісія прийняла одноголосне рішення щодо видачі сертифікатів наданим електронним навчальним курсам та подання їх на затвердження Вченої ради університету.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.