Вічна пам'ять. Дмитро Костін.

Сумна звістка знову прийшла до сковородинівської родини.

У тяжких боях за мир і спокій на Харківщині загинув студент 3-го курсу 34 групи спеціальності «Право» факультету історії і права Дмитро Костін.

Дмитро добровольцем пішов захищати Батьківщину, вступивши до лав Національної гвардії України.

Чесний, добрий, позитивний, товариський, дуже розсудливий - таким ми назавжди запам'ятаємо неймовірно світлого і мужнього Дмитра.

Сковородинівська спільнота висловлює глибокі співчуття родині, друзям та знайомим загиблого.

В цю гірку мить поділяємо горе разом з вами, схиляємо голови у глибокій скорботі.

Сім’я захисника потребує матеріальної підтримки.

Номер карткового рахунку сестри Дмитра - Костіної Вероніки Олексіївни - 5168752020508944

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Низький земний уклін Герою України!