Запрошуємо на ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ #SkovorodaFamilyDay онлайн!

03 грудня 2020 року, у день народження Григорія Савича Сковороди, ми традиційно святкуємо День нашого Університету.

Протягом наступного тижня будемо ділитися з вами архівними відео, цікавими історіями та спогадами, привітаннями від випускників та колег, майстер-класами від викладачів та відеороботами переможців онлайн-конкурсів «Дебют-2020», «Студентська наука», «Моя група-моя гордість» та ін. онлайн-заходами, приуроченими до цієї святкової події. Щоб зорієнтуватися куди піти, що подивитися, ми підготували план заходів:

3 грудня 2020 року:

•  о 9-00 - покладання квітів біля пам’ятника Г.С. Сковороди;
  •  09:00-18:00- Дебатний турнір на кубок імені Г.Сковороди (вул. Валентинівська,2);
  • святковий випуск газети «Учитель»;
  • флешмоб #ПроцитуйСковороду («Моя улюблена цитата Г.С. Сковороди»);
  • флешмоб #KhNPUmoments (поділіться найулюбленішими світлинами зі студентських років);
  • відеоспогади зі святкування 200,205,210,215 – річчя ХНПУ Г.С.Сковороди;
  • #ПривітайХНПУ - вітання від випускників минулих років;
  • відеопрезентація «ХНПУ крізь роки».

Учасники онлайн-флешмобів та привітань отримають подарунки з символікою університету!
День Університету - свято всієї сковородинівської родини, приєднуйся до наших соціальних мереж і відвідуй цікаві заходи онлайн!